Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чернівецька школа №22 не готова до нового навчального року

Фото: facebook-сторінка Сергія Грекова
За тиждень до початку нового навчального року школа нагадує будівельний майданчик
Скандальна чернівецька школа №22, якій проводяться роботи з енргомодернізації за валютний кредит НЕФКО, фактично, не готова до нового навчального року.
 
У цьому мали змогу переконатися члени виконкому міської ради, які сьогодні завітали до навчального закладу, аби перевірити як тривають роботи.
 
Стіни в приміщенні погано пофарбовані, на стелях видно плями від затікань води, світильники встановлені погано, ремонт даху не завершено, подвір’я завалене будівельними матеріалами. І це неповний перелік недоліків, які побачили члени виконкому.
 
Окрім, цього лише зараз з’ясувалося, що необхідно замінювати внутрішню зливову мережу. Секретар виконкому Антоніна Бабюк намагалася дізнатися, чому на етапі підготовки проектної документації пр. зливову мережу ніхто не згадував. Однак, вичерпної відповіді їй ніхто такі не надав.
 
Підрядник обіцяє усі роботи завершити до 1 жовтня. Та, з огляду на те, що він постійно не вкладається у терміни, присутні сьогодні у школі члени виконкому та депутати висловили сумнів, що він встигне хоча б до Нового року.    
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж