Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Ляшко та заступник гендиректора Національного космічного агентства відкрили на Буковині перший в Україні пам'ятник Леонідові Каденюку

Досі пам'ять першого космонавта незалежної України не вшановували у пам'ятниках та меморіалах
У селі Клішківці Хотинського району Чернівецької області відкрили перший в Україні пам'ятний комплекс першому космонавту незалежної України Леоніду Каденюку. Попри те, що наш уславлений буковинець досі залишається єдиним представником України, якому вдалося побувати в космосі, досі він не мав жодних пам'яток про себе.

Перший меморіал, присвячений Леонідові Каденюку створили біля місцевої школи, що носить ім'я Героя України та яка є рідною для космонавта з Буковини.
 
На відкритті був присутній керівник групи з відбору кандидата до польоту та реалізації самого польоту, заступник генерального директора Національного космічного агенства України Едуард Кузнєцов.
 
Він вручив "ЗІРКУ КОСМОНАВТА КАДЕНЮКА" за великий внесок в увіковічнення пам'яті першого і єдиного українського астронавта народному депутату України VIII скликання Олегу Ляшку, який також був присутній на цьому заході.

Лідер Радикальної партії раніше добивався виділення коштів із державних субвенцій задля свторення цієї пам'ятки.

 
Відкрили у Клішківцях на Буковині збудований за нашої ініціативи пам`ятник космонавту Леоніду Каденюку. Він тут народився і саме тут має бути увіковічена його пам’ять. На жаль, це єдиний український астронавт за останні десятиріччя. 

З понеділка малеча щодня ходитиме на уроки повз пам’ятник своєму видатному земляку. Це буде нагадуванням, що їхні мрії можуть здійснитись, якщо вірити і важко працювати, написав на своїй сторінці у Фейсбуці лідер Радикальної партії.
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж