C
Кавомати Tako Чернівці Головна 177

На матчі «Буковини» серед вболівальників будуть розігрувати ковбасу

Вболівальнику, який стане власником квитка з щасливим номером, дістанеться кошик з ковбасою
Сьогодні у Млинові в матчі 9-го туру Чемпіонату України з футболу серед команд Другої ліги зійдуться рівненський «Верес» та чернівецька «Буковина».

Напередодні «Верес» оголосив про розіграш призу серед вболівальників. Ним стане кошик з ковбасою від партнера клубу.
Як повідомляє football.ua, володар призу буде визначений за номером квитка на матч. Розіграш відбудеться в перерві між таймами.

Зазначається, що після фінального свистка переможець зможе зібрати компанію на свій розсуд для «святкування дня перегляду футболу улюбленої команди».

Матч другої ліги «Верес» - «Буковина» розпочнеться сьогодні, 14 вересня, о 17:00. На даний момент рівняни посідають четверте місце в групі А Другої ліги. «Буковина» йде на останньому, 11-му місці.