Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Буковині примусово повернуть трьох громадян Молдови на їхню батьківщину

Фото: Управління ДМС у Чернівецькій області
Вони жили в Україні довше дозволених 90 днів
Трьох громадян Молдови, які проживали на території України більше дозволеного 90-денного строку перебування та ухилялися від виїзду після його завершення, виявили в Новоселиці та Кельменцях працівники територіальних підрозділів УДМС у Чернівецькій області.

Усіх порушників притягнуто до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 203 КУпАП та  оштрафовано на 1700, 2000 та 1700 грн. Стосовно усіх іноземців прийнято рішення про примусове повернення.

Водночас у Новоселиці до адміністративної відповідальності за ст. 205 КУпАП притягнуто громадянку України, яка запросила та надала житло одному з зазначених  іноземців й при цьому не вжила заходів до його своєчасної реєстрації та продовження терміну перебування. Місцеву мешканку притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 205 КуАП та оштрафовано.

Також у Кельменцях за ст. 206 КУпАП притягнуто до адміністративної вiдповiдальностi громадянку України, яка порушила порядок надання  іноземцеві житла. За таку гостинність їй довелося сплатити штраф в розмiрi 5100 грн.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: Управління ДМС у Чернівецькій області

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж