Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Сесія Чернівецької міської ради - НАЖИВО. Текстова трансляція (оновлюється)

Фото: Ігорь Константинюк, "Чернівецький промінь"
Депутати мають розглянути низку важливих питань життєдіяльності міста
Розпочалася чергова сесія Чернівецької міської ради VII скликання. Депутати мають завершити розгляд проектів рішень попередніх пленарних засідань та перейти до розгляду питань порядку денного 72 сесії.
 
10:07 Сесія розпочалася. Кворум є - зареєструвалися 23 депутати.
 
10:11 Каспрук запропонував внести до порядку денного звернення до Президента України з приводу завтердження Формули Шайнмаєра та пропонує розглядати його першим.
 
10:15 Депутати не визначилися з доцільністю й черговістю розгляду цього питання, та пішли на десятихвилинну перерву.
 
10:29 Депутати продовжили засідання після перерви.
 
10:31 Проголосували про включення звернення до Президента до порядку денного.
 
10:39 Сформували порядок денний засідання сесії.
 
10:41 - Депутати розпочали обговорення звернення до Президента з приводу Формули Шайнмаєра.
 
10:46 - Василь Максимюк зачитав текст звернення до Президента та попросив підтримати.

10:49 - Андрій Ілюк закликав не піаритися на популярній темі. Адже лідер "Солідарності" та екс-Президент Петро Порошенко підписував домовленості, котрі викликали обурення в суспільстві, і користь для України яких викликали чималі сумніви. За його словами, варто займатися справами. Тож, подібні звернення є лише спробою окремих політиків та партій заробити собі дивіденди.
 
10:51 - Володимир Бешлей заявив, що партії, яких спіткало фіаско на минулих виборах, намагаються саботувати роботу нового Президента, зокрема, й у такий спосіб.
 
10:53 - "Чому ваша політична сила не кричала про те, що пан Порошенко відправляв на переговори Леоніда Кучму та Віктора Медведчука. Годі заробляти політичні преференції на популярній темі", - Володимир Бешлей звернувся до Василя Максимюка.
 
11:05 - Василь Продан заявив, що дане звернення є кроком проти чинного Президента. "Ми бачимо, як йому зараз важко. Скандал зі США, тепер шум навколо Формули Штайнмаєра. Замість того, щоби згуртуватися навколо Президента та разом виводи нашу країну з політичної та фінансової кризи, ми витрачаємо час та сили на сварки навколо подібних звернень. Подібні звернення надсилали Львівська та Тернопільска ради. Хтось із вас знає, про що саме йшлося в тексті? Ніхто з нас не знає. І наше звернення також стане просто ще одним нікому невідомим папірцем", - заявив Василь Продан.
 
11:14 - Анатолій Чесанов звернувся з низкою пропозицій до змін у тексті звернення. "В тому форматі, в якому нам запропонував Василь Сидорович (Максимюк, - ред.), - ми висловлюємо неповагу та недовіру до Президента та його політичної сили. Як толерантне місто, ми повинні з повагою ставитися до Глави держави та його роботи", - роз'яснив А. Чесанов запропоновані зміни.
 
11:20 - Текст звернення до Президента не погодили. За проголосували лише 14 депутатів. Каспрук запропонував зібратися на великій перерві керівникам фракцій, узгодити текст звернення та повторно проголосувати щодо цього питання.
 
11:23 - Депутати долатимуть вето міського голови щодо "Халабуди" в парку "Жовтневому парку".
 
11:41 - "Олексій Павлович, наклавши вето, ви перекреслили думку більш як 1,5 тисячі чернівчан, 9 громадських організацій, екоактивістів, які зверталися до вас вберегти заклад", - громада продовжує відстоювати підприємця Батюкевича, власника "Халабуди".
 
11:58 - Депутати підтримали електронну петицію про продовження договору оренди землі в парку "Жовтневому" та подолали вето Каспрука.
 
12:24 - Каспрук відмовляється повторно ставити на голосування питання про подолання вето на рішення ради щодо внесення змін до Положення про управління освіти.
 
12:26 - депутат Михайло Яринич повідомив, що система "Рада" працює некоректно і у нього не спрацювала кнопка.
 
12:30 - Депутат Андрій Ілюк розповів що згідно роз'яснення комітету  ВР з місцевого самоврядування при голосуванні за подолання вето враховуються лише голоси депутатів. Тобто, якщо за подолання вето проголосували 28 депутатів, воно вважається подоланим.
 
12:35 - Депутати вимагають, щоб Каспрук поставив питання про подолання вето повторно. Каспрук оголосив перерву на півгодини для перевірки системи для голосування "Рада" та пішов з сесійної зали.
 
13:09 - Засідання сесії продовжили. Каспрук продовжує ігнорувати прохання народних обранців поставити питання на повторне голосування. Про це вже попросили Василь Продан, Аліна Олевич, Михайло Яринич, Іван Гончарюк, Богдан Ковалюк та Любов Сорохан. Каспрук постійно повторює одну відмовку: "Рада прийняла рішення".
 
13:28 - Каспрук оголосив велику перерву. Любов Сорохан заявила, що міський голова зірвав сесію. Інші депутати підтримали її. Михайло Яринич закликав мера бодай раз подумати про людей. Адже міський голова вже другу сесію поспіль ігнорує прохання Яринича заслухати представників управління охорони здоров'я та адміністрацію першої міської клінічної лікарні щодо питання переведення відділень дитячої та дорослої офтальмології. Медики вже друге засідання поспіль відвідують сесію. Проте, так і не мали змоги висловитися щодо питання переведення офтальмологічних відділень з другої до першої клінічної лікарні.
 
13:29 - Мер дослухався до слів Михайла Яринича та дав змогу висловитися медикам.
 
13:40 - У сесійні залі виступають активісти з товариства "Єдність", які вимагають облаштування нормальної каналізації у мікрорайоні Калічанка.

13:47 - Володимир Бешлей запропонував дати протокольне доручення, перерозподілити кошти та завершити будівництво об'єкту та закликав Каспрука долучитися до виділення цієї проблеми.
 
13:55 - У сесійній залі оголосили перерву до 16 години.
 
16:20 - Сесія Чернівецької міської ради після перерви відновила свою роботу. На сесію прийшли лікарі Поліклініки профоглядів, які обурені, що їхній заклад хочуть об'єднати з поліклінікою №1.
 
17:00 - Лікарі поліклініки профоглядів хочуть, щоб їхній заклад ні з ким не об'єднували і вони продовжували надавати платні послуги. Натомість секретар виконкому Антоніна Бабюк наголосила, що поліклініку треба об'єднувати, щоб мешканці Гравітону не їздили до поліклініки до центру Чернівців, а отримували медичні послуги у своєму мікрорайоні. 
 
17:26 - Після тривалого обговорення депутати зняли на довивчення проект рішення щодо об'єднання поліклініки профоглядів з поліклінкою №1. Відпвідне рішення підтримали 29 депутатів. 
 
18:15 - Сьогоднішнє пленарне засідання сесії завершилося. 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж