Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Каспрук почав перекладати на інших провину за провальний День міста, - Антоніна Бабюк

Каспрук свідомо не брав участь у підготовці до Дня міста, а потім почав робити інших винними у поганій організації
Цьогорічний День міста викликав масу негативних коментарів чернівчан у соцмережах Люди обурювалися нецікавою програмою заходів та низьким рівнем організації храмового свята Чернівців.
 
 
За словами секретаря виконавчого комітету міськрадиАнтоніни Бабюк однією з причин провального Дня міста стало те, що мер Олексій Каспрук, фактично самоусунувся від його підготовки, а потім почав шукати винних, зокрема секретаря міської ради.
Таку думку вона висловила в ефірі програми «Після новин» на телеканалі «Чернівецький промінь».
 
 
- Для мене дуже дивно, що Олексій Павлович не був сам головою оргкомітету з підготовки до святкування Дня міста і до чого тут секретар міської ради? Секретар міської ради має займатися організацією проведення сесій, роботою з депутатським корпусом і таке інше. Як це так можна було Каспруку самому не очолити оргкомітет, адже це таке для чернівчан і для Чернівців важливе свято.
Перекидати вину на когось - це у Олексія Павловича добре виходить, але треба брати відповідальність на себе. Такі важливі заходи мав би очолювати саме він і перевіряти підготовку до них, - зазначила Антоніна Бабюк.

 
Також секретар виконкому констатувала, що останнім часом День міста втрачає свою цінність, і у святкові дні містяни воліють виїхати за межі Чернівців.
 
- Дуже шкода, що з року в рік якось нівелюється саме це свято. Читала у соціальних мережах дописи, люди писали, що масово будуть виїжджати на День міста тому, що немає куди піти, немає на що подивитися, додала Антоніна Бабюк.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж