Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Каспрука попереджали, що 22 школу взявся ремонтувати недобросовісний підрядник і ми матимемо з ним проблеми, - Василь Продан


У Житомирі цей підрядник має кримінальні провадження по багатьох об’єктах
Ще навесні 2018 року за багатомільйонний валютний кредит, який лобіював Олексій Каспрук, у школі №22 розпочалися роботи з тепломодернізації. На дворі вже осінь 2019 року, а ремонт школи й досі не завершено.
 
Хоча ще до початку робіт депутати неодноразово попереджали міського голову, що він підписує договір з недобросовісним підрядником.
Більше того, схаменутися Каспрука закликали й депутати з Житомира, де цей підрядник по багатьох об’єктах має відкриті кримінальні провадження.
 
Про це у програмі «Після новин» на телеканалі «Чернівецький промінь» повідомив секретар Чернівецької міської ради Василь Продан.
 
- Чітко депутати на сесіях вказували міському голові, що це недобросовісний підрядник. Що він вже виконував подібні роботи в Житомирі і там безліч кримінальних справ і не виконані роботи.
Мало того, коли наші депутати їхали на навчання до Німеччини і там зустрілися з депутатами з Житомира, які наголошували на тому, що ви зараз підписуєте договір з житомирською фірмою – не робіть цього, тому що Житомир має безліч проблем з цим підрядником.
Ну міський голова тоді вирішив по-інакшому. Проблеми маємо до сих пір. І це ж не тільки проблеми сьогоднішнього дня. Ці проблеми з цим підрядником і з тими роботами вони нам будуть ще відгукуватися в майбутньому, - зазначив Василь Продан.

 
Водночас секретар міськради зазначив, що провину за провал ремонтних робіт у 22 школі з підрядником мають розділити міський голова та начальник управління освіти, які не контролюють дії підрядника.
 
 
- Звичайно не можна звинувачувати тільки підрядника. Підрядник робить те, що дозволяє міська влада. Тобто якщо ви його не контролюєте, якщо ви з ним продовжуєте договір, якщо ви з ним не розриваєте договір, то звичайно він себе поводить так, як ви йому дозоляєте це робити, - додав Василь Продан.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно