Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Майбутнім випускникам Кельменеччини правоохоронці презентували свою професію

Поліцейські організували презентацію своєї роботи та розповіли, як потрапити до лав поліції 
У селище Кельменці для зустрічі з підлітками приїхали інспектори-криміналісти, представники кадрового забезпечення, вибухотехнічної служби, кінологічного центру, роти поліції особливого призначення ГУНП і спецпризначенці обласного Управління патрульної поліції. 
 
Зокрема майбутнім випускникам розповіли про можливості закладів вищої освіти зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських. Безкоштовно здобуваючи освіту в таких вишах, курсанти забезпечуються житлом, харчуванням, форменним одягом і учбовим приладдям. Окрім цього, після завершення навчання випускники стовідсотково працевлаштовуються за здобутим фахом і отримують офіцерське звання. 
 
Дізналися учні і про особливості роботи поліцейських. Особовий склад Кельменецького відділу поліції продемонстрував службові автомобілі правоохоронців, а інспектори-криміналісти Слідчого управління ГУНП показали, як здійснюють огляд місця злочину та дозволили дітям спробувати себе у ролі поліцейського-експерта. 
 
Представники вибухотехнічного відділу на макетах ознайомили школярів з різними видами вибухових пристроїв, пояснили, як поводитися у разі виявлення підозрілих предметів і продемонстрували своє спеціальне обладнання. Також учні побачили, як службові собаки поліції шукають вибухові речовини та затримують злочинців. 
 
Поліцейські РПОП роз’яснили специфіку своєї роботи, продемонстрували сучасну зброю та спецзасоби, що знаходяться на озброєнні спецпризначенців. Правоохоронці показали, як захистити себе у разі небезпеки за допомогою прийомів рукопашного бою та засобів захисту. 
 
Усі охочі приєднатися до лав поліції отримали спеціальні пам’ятки з покроковими рекомендаціями, як стати поліцейським. скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: Відділ комунікації поліції Чернівецької області

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж