Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Зловили дикого кабана, що більше доби розгулював центром Чернівців (ВІДЕО)

Фото: Наталя Гатеж
Тварину загнали на територію церкви небайдужі чернівчани
Більше доби центром Чернівців бігав дикий кабан. Тварина потрапила у стрічки всіх соціальних мереж. Однак з боку відповідних служб не було жодної реакції.
 
 
Тільки після того, як мешканці міста самостійно загнали тварину на територію церкви на вулиці Університетській та повідомили про це Патрульну поліцію та Державну службу з надзвичайних ситуацій - відповідні органи відреагували.
 
Як повідомляє з місця події кореспондент "Чернівецького променя", у вепра влучили подвійною дозою транквілізатора, оскільки тварина надто збуджена.
 
Зловили дикого кабана, що більше доби розгулював центром Чернівців (ВІДЕО)
 
Зловили дикого кабана, що більше доби розгулював центром Чернівців (ВІДЕО)
 
 
Знешкоджену тварину відвезуть до єгерського господарства, де вона перебуватиме 10 днів. Ветеринари перевірять кабана на сказ та африканську чуму. Після цього вепра відпустять на свободу. Більше про це дивіться у випуску "Новин міста" на телеканалі "Чернівецький промінь".
 
Нагадаємо, в ніч на 2 листопада камери вуличного відеоспостереження зафіксували дикого кабана на вулиці Богдана Хмельницького.
 
Згодом з'явилось відео, на якому видно, як спантеличений таксит дав задній хід та намагався наздогнати дику тварину на вулиці Головній.
 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж