Чернівецький Промінь логотип

Чернівецький промінь Чернівці Буковина

Сесія Чернівецької міської ради – НАЖИВО. Текстова трансляція (оновлюється)

Будівельна компанія Ярко Ярковиця Чернівці Буковина

Депутати розглянуть низку проектів рішень з важливих питань життєдіяльності міста

10:08 – У сесійній залі Ратуші розпочалося чергове пленарне засідання сесії Чернівецької міської ради VII скликання.
 
10.09 «Нацкорпус» розгорнув у міськраді банер проти Каспрука
 
10.10 Голова національного корпуса Чернівецької області подякував депутатам за те, що вони проголосували на минулій сесії за заборону проведення ЛГБТ-заходів в місті. Та висловив своє нерозуміння дій міського голови накласти вето на це рішення.  

10.19 Секретар міської ради порадив до цього питання повернутися тоді, коли міський голова буде присутній на засіданні.
 
10.24 Депутати проголосували за відведення земельної ділянки 170 м2 на будівництво каплиці на площі Пресвятої Марії.
 

10.39 Депутати схвалили проєкт меморандуму про співпрацю Чернівецької міської ради та Об’єднання чорнобильців Буковини.

 

10.57 Більшістю голосів депутати прийняли рішення виставити земельні ділянки за адресами провулок Смотрицького, 2а та 2б на аукціон за окремими лотами.

 

11.03 Депутати розглядають земельні питання чернівчан.

 

11.15 До міської ради прийшли учні трьох шкіл з вчителями і батьками та розгорнули плакат «Спортивний майданчик - дітям». Вони вимагають не перетворювати спортивний майданчик по вулиці Шептицького, 7 на прибудинкову територію. Активісти пропонують відділити спортивний майданчик від прибудинкової території та поставити його на баланс 14 школи.

 

11.40 До депутатів звернулась одинадцятикласниця однієї зі шкіл з зауваженням, що більшість депутатів не звертають на них уваги та сидять в телефонах, ще частина депутатів взагалі вийшла з зали. 

 

11.45 Забудовники обіцяють збудувати майданчик та передати його на баланс міста. Активісти не погоджуються та висловили свою недовіру. 

 

11.54 Депутати вирішили зняти це питання з розгляду та не повертатись до нього до тих пір, поки не буде вирішено питання з шкільним спортивним майданчиком. Діти гучними вигуками подякували депутатам за це рішення. 

 

11.55 Оголошено 15-хвилинну перерву.

 

12.26 Депутати повернулися з перерви та продовжили голосувати за земельні питання чернівчан.

 

13.08 Депутати бурхливо обговорюють питання надання двох земельних ділянок на Цецино для облаштування скверу. Обранці поділилися на два табори: одні вважають, що ту ділянку таким чином буде приведено до ладу, інші вважають, що поблизу цецинського лісу сквер не потрібний. Врешті депутати відмовили в облаштуванні скверу.

 

13.14 Депутати проголосували за перенесення розгляду питань вересневої сесії до порядку денного сьогоднішньої сесії.

 

13.20  Активіст під час сесії заявив, що місто може залишитись без тепла. Аргументував ві це тим, що на сьогоднішній день борг "Теплокомуненерго" складає 10 мільйонів 113 тисяч гривень. Майже 3 мільйони з них – це борг по зарплаті працівникам підприємства. Депутати обіцяли повернутися до цього питання після перерви.

 

13.37 Депутати до 15 години пішли на перерву.

 

15.10 Депутати повернулись до сесійної зали після обідньої перерви.

 

15.27 Депутати продовжили голосувати за земельні питання чернівчан.

 

 

15.48 Депутати тричі голосували за заборону продажу алкоголю у Чернівцях у нічний час. Однак їм так і не вистачило голосів. Секретар міської ради запропонував допрацювати рішення та винести на голосування на листопадовій сесії . Депутати підтримали.

 

 

16.36 депутати голосували за земельні питання та пішли на 15-хвилинну перерву.

 

18.01 Депутати не проголосували в цілому за погодження Калинівському ринку надати фінансову допомогу футбольному клубу «Буковина».

 

Наступне пленарне засідання сесії депутати проведуть завтра, 8 жовтня, о 14 годині.

 


скачать dle 10.5фильмы бесплатно
11:13
На перехресті Садової та Героїв Майдану автомобіль зніс світлофори
ФОТО
10:39
Випускниця Чернівецького коледжу технологій та дизайну стала дизайнеркою конкурсу Miss Europe Continental
10:08
Підтвердили загибель захисника з Хотинщини Сергія Козара
09:33
Під час відключення світла у Чернівцях жінка впала в двометрову яму на тротуарі
ВІДЕО
09:01
Де і скільки сьогодні не буде світла у Чернівецькій області. Графік знеструмлень
08:34
Буковина прощається з двома Героями, які загинули на війні
23:10
У Чернівцях судитимуть чоловіка за збут наркотиків у особливо великих розмірах
ВІДЕО
22:49
Вистрибнув з автобуса на ходу: на Буковині чоловік загинув під колесами зустрічної автівки
ВІДЕО
22:35
На Буковині встановили незвичний рекорд за допомогою української хустки
ВІДЕО
21:50
Через кордон з пересадками: на Буковині викрили схему переправи до ЄС
ВІДЕО
21:30
Ветеран хаб у Чернівцях хочуть розмістити у дитячій бібліотеці
ВІДЕО
21:05
У Чернівцях провели в останній шлях Сергія Микитея
ВІДЕО
20:38
6 годин без світла. Чернівціобленерго опублікувало графік відключень на п'ятницю, 5 грудня
20:28
У Чернівцях до Дня Миколая проведуть «Adopt Me Day» для тварин, що шукають дім
18:30
ТЦК не мають права перевіряти документи, затримувати людей та утримувати їх у військкоматах, - омбудсмен Лубінець
18:13
У Чернівціобленерго оновили графік відключень світла до кінця цієї доби
17:59
Медичний центр соціально значущих хвороб у Чернівцях отримав дизельний генератор
17:30
Європейські лоукости готуються до повернення в Україну після війни
17:13
Біля Собору у Чернівцях задимівся легковик. Викликали рятувальників
ФОТО
16:34
Чернівчанка врятувала багатоповерхівку від пожежі. Вчасно викликала надзвичайників
16:27
У Львові зарізали працівника ТЦК під час перевірки документів
16:08
Синоптики попереджають про сильні пориви вітру 5 грудня на Буковині
15:36
Буковина пам'ятає: захисник Іван Тенкалюк загинув, рятуючи побратимів
14:50
Ввела дані для «зимової допомоги» — втратила 23 тисячі: поліція розслідує шахрайство
14:26
Дитячі екскурсії та тематичні майстер-класи. Куди піти у Чернівцях на зимові свята
13:58
Працівниця Чернівецької обласної лікарні стала чемпіонкою України з важкої атлетики
13:37
2000 доларів за путівку до Молдови: троє буковинців організували підпільний трансфер через кордон
13:15
"Тисячі невидимих подвигів заради деокупації". Рух опору показав результати своєї роботи
ВІДЕО
12:40
У Чернівцях 73-річна жінка загинула під колесами вантажівки
12:13
Буковинські боксери здобули медалі на Кубку України
11:51
На Буковині чоловік їхав до Румунії на рейсовому автобусі за 10 тисяч доларів
ФОТО
11:14
Смерть на дорозі. На Буковині чоловік на ходу вистрибнув з буса і потрапив під колеса іншого авто
10:43
Жахлива звістка з фронту: загинули двоє захисників із Сокирянщини
10:15
Світла буде більше. «Чернівціобленерго» змінило графік відключень на сьогодні
09:43
Курс валют у чернівецьких обмінниках
Усі новини