Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Мунтян: Санаторій «Брусниця» буде не гіршим, ніж лікувальні комплекси Карпат

Пошуки інвестора для відновлення санаторію «Брусниця» тривали близько 5 років
З 2013 по 2018 рік тривали пошуки інвестора для відновлення санаторію "Брусниця" за кордоном, в межах України і області. Про це розповів голова Чернівецької обласної Ради Іван Мунтян в програмі "Діалоги" на телеканалі "Чернівецький Промінь". 
 
В 2013 році була компанія, яка погодилася інвестувати Брусницю, однак незабаром вони зрозуміли, що це є не вигідним економічно, тому відмовилися від подальшої співпраці.
 
І вже з 2015 року до 2018 року Іван Мунтян особисто займався пошуком інвестора. Коли наприкінці 2018 року вдалося знайти компанію, яка погодилася на всі умови, які запропонувала обласна рада, тоді й почали виникати проблеми. Голова обласної ради говорить, що з'явилися люди, які хотіли взяти санаторій без будь-яких умов, цим самим роз’яснює нещодавні пошуки НАБУ в кабінетах обласної ради. 
 
За весь цей період я особисто займався пошуком інвестора на різних нарадах та форумах, як Європи так і України. Ті умови, які були виставлені на конкурсі в 2015 році  багатьох не влаштували. Була дотримана вся процедура згідно закону. У нас в області знайшловся підприємець, який має подібні готельні комплекси, і якого влаштували ті умови, які запропонувала обласна рада. В цей момент з'явилися люди, які хотіли взяти санаторій без будь-яких умов.

 
Тепер Іван Мунтян хвилюється, щоб зведення рахунків з ним певних осіб не злякали інвестора. І запевняє, що й надалі намагатиметься зробити все для того, щоб незабаром санаторний комплекс почав функціонувати в хороших умовах.
 
Ми маємо можливості побудувати в області санаторій, не гірше санаторно-курортних комплексів Карпат.
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж