Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

120 мільйонів гривень витратили на капітальний ремонт доріг у Чернівцях від початку року

Володимир Бешлей назвав вражаючі цифри за рік роботи За 10 місяців поточного року департамент житлово-комунального господарства Чернівецької міської ради на капітальний ремонт доріг та тротуарів використав 120 мільйонів гривень. Це 91% коштів, передбачених у міському бюджеті на капремонт доріг 2019 року.
 
Загалом на 2019 рік міська рада виділила на ці цілі суму в розмірі 132 мільйонів гривень. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив директор департаменту житлово-комунального господарства міської ради Володимир Бешлей.
 
В цьому році роботи з капітального ремонту доріг виконувалися на проспекті Незалежності, вулицях Руській, Героїв Майдану, Канівській, Сторожинецькій, Переяславській, Білоруській, Білоусова, Л.Липковської, В.Винниченка, П.Ткачука, Січових Стрільців, Селятинській, Петрозаводській, Вашківській, Возз'єднання та на перехресті вулиць Винниченка - Миру (влаштовано кишеню для автобусів).
 
Також проводились роботи з капітального ремонту тротуарів біля "Міської дитячої поліклініки”, на проспекті Незалежності та вулицях О.Кобилянської, Героїв Майдану, Білоруській, Руській та Канівській.
 
Розроблено (відкореговано) проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт вулиць Хотинської (209 млн. грн.), О.Щербанюка (54 млн. грн.), У.Кармелюка (49 млн. грн.), Рівненської (48 млн. грн.).
 
Крім цього, з обласного бюджету виділено 15 млн.грн. на капітальний ремонт вулиці У.Кармелюка. На даний час тривають тендерні процедури.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж