Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Депутати Новодністровської міської ради не підтримали відставку мера та обрали нового секретаря

Питання про дострокове припинення повноважень міського голови Анатолія Болдашева піднімається не вперше
Сьогодні, 14 листопада, на сесії Новодністровської міської ради вирішувалося питання про обрання нового секретаря. Про це пише Новодністровськ інформаційний. На минулій сесії  депутати задовольнили заяву секретаря міськради Наталії Кримняк про її звільнення.

Міський голова Анатолій Болдашев запропонував кандидатуру депутата Ігоря Манаскурова. За результатами таємного голосування вибір очільника громади підтримали лише 11 депутатів, рішення не прийняли. Тож ініціатива перейшла до депутатського корпусу, який висунув на посаду секретаря Наталю Цимбалюк. За це рішення  проголосувало 17 народних обранців. Анатолій Болдашев одразу у сесійній залі підписав це рішення, тож воно вступило у силу.

Наступним на порядку денному розглядалося питання  про дострокове припинення повноважень керівника Новодністровської ОТГ. Із 26 народних обранців присутніми були 24 депутати. За відставку мера проголосувало 13, проти – 9, утримались – 2. Цих голосів не вистачило аби припинити повноваження мера Новодністровська. У даному випадку для прийняття рішення потрібна третина голосів депутатського корпусу, тобто 18 голосів. Питання про дострокове припинення повноважень міського голови Анатолія Болдашева піднімається не вперше.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж