Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

В румунському аеропорту Сучави біля Чернівців будують новий термінал

Він зможе обслуговувати від 500 до 700 тисяч пасажирів щорічно У румунському аеропорту Сучави, що приблизно у 80 км від Чернівців, триває будівництво нового пасажирського терміналу. Ввести в експлуатацію новий об'єкт планують через 6 місяців. Про це повідомляє Центр транспортних стратегій з посиланням на NewsВucovina.

Вже зараз керівництво румунської повітряної гавані веде переговори з 16 різними перевізниками відносно можливості запуску додаткових міжнародних і внутрішніх рейсів. На даний момент готовність об'єкту складає 35%. До середини травня 2020 року всі роботи мають бути завершені.

Площа терміналу, що будується, складає 1500 кв. м. Він зможе обслуговувати від 500 до 700 тис. пасажирів щорічно. Повідомляється, що станом на 15 листопада аеропорт Сучави обслужив 385 тис. пасажирів, що на 22% більше, ніж минулого року. При цьому, з вказаного числа пасажирів 23 тис. склали громадяни України.

Нині сучавський аеропорт обслуговує 13 внутрішніх і 17 міжнародних рейсів щотижня.

Міжнародний аеропорт "Чернівці" за 10 місяців 2019 року прийняв і відправив 70 тис. пасажирів, що на 8,2% більше аналогічного періоду 2018 року. При цьому в жовтні пасажиропотік склав 4500 чоловік, що на 1,4% менше аналогічного місяця 2018 року. На думку директора летовища Бориса Морського, більше пасажирів чернівецький аеропорт наразі обслуговувати не в змозі.Нагадаємо, "Укрзалізниця" поки не готова до запуску залізничного сполучення по маршруту Чернівці-Сучава з пересадкою на станції Вадул-Сірет. Керівництво залізниці обгрунтовує це відсутністю рухомого складу і посилається на відносно низький пасажиропотік у напрямку Румунії.

Тимчасом у Міністерстві інфраструктури ще вагаються, чи передавати аеропорт «Чернівці» в концесію. Наразі аеропорт обслуговує лише 2 регулярних рейси, великі літаки компаній-лоукостерів летовище приймати не в змозі.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж