Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чому не знайшли хабар, який пропонували голові обласної ради?

Фото: promin.cv.ua
Обшуки в обласній раді вже називають "політичною розправою"
Телеведучий Святослав Вишинський в авторській програмі "Репліка" звернув увагу на те, що через місяць після обшуків НАБУ в Чернівецькій обласній раді громадськості не надали жодних доказів вини фігурантів.
 
Нагадаємо, голові крайового парламенту Івану Мунтяну інкримінували хабар у сумі 180 тисяч доларів за передачу в оренду Бальнеологічного санаторію "Брусниця". Натомість удома в посадовця знайшли лише 2 тисячі доларів сімейних заощаджень, які за рішенням суду йому повернули.
 
На думку телеведучого, справа нагадує політичне замовлення і до суду не дійде.

Цей балаган закінчиться так само, як 1,5 роки тому закінчились обшуки в заступника мера Володимира Середюка, в якого доблесні правоохоронці шукали 100 тисяч, а знайшли аж 2 гривні. Або як у колишнього голови обласної адміністрації Олександра Фищука, в якого обшуки проводили двічі, а до суду взагалі не дійшли.

За дивовижним збігом кожного з них перед обшуками безуспішно намагалися зняти з посади. Але «гроші не пахнуть». Напевно, тому слідчим оперативникам не вдається їх знайти. Зате далеко пахнуть замовні і фабриковані справи.
Раніше екс-голова Чернівецької обласної державної адміністрації Олександр Фищук назвав політичним замовленням обшуки, які провело НАБУ в кабінеті голови обласної ради Івана Мунтяна 16 жовтня.
 
Журналісти "Чернівецького променя" зробили спеціальне розслідування про те, як знищується Бальнеологічний санаторій "Брусниця".
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж