Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Фотографія розписів стелі Семінарської церкви стала найкращим фото Чернівецької області


В українській частині найбільшого у світі міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить пам’ятки»  В українській частині найбільшого міжнародного фотоконкурсу обрали найкраще фото Чернівецької області. Переможцем номінації «Найкраща світлина Чернівецької області 2019» в українській частині найбільшого у світі міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить пам’ятки» стало фото Семінарської церкви (Трьох-Святительська церква), розташованої у Чернівцях. Автором фото є Вадим Постернак.
 
Людмила Строцень, членкиня журі, краєзнавиця коментує: «Професійне фото, розписи чудові і гарно подані автором». Семінарська церква як складова частина архітектурного ансамблю Резиденції митрополитів Буковини і Далмації входить до списку Світової спадщини ЮНЕСКО.
 
Фотографія розписів стелі Семінарської церкви стала найкращим обласним фото і у 2014 році. Завдання конкурсу — отримати фотографії усіх пам’яток культурної спадщини світу під вільною ліцензією для ілюстрування ними Вікіпедії — вільної енциклопедії, яку щодня переглядають мільйони людей з усього світу. А також привернути увагу українців до культурної спадщини, пізнати забуті чи маловідомі сторінки своєї історії. 

У списку пам’яток Чернівецької області майже 1300 об’єктів, за вісім років конкурсу завантажено 858 фото (66%) пам’яток. 2019 року конкурсанти сфотографували 265 пам’яток і завантажили 761 їхній знімок у Вікісховище. У 2019 фото пам’яток Чернівецької області завантажували на конкурс 24 автори, а за вісім років 217 учасників та учасниць.скачать dle 10.5фильмы бесплатно