Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Сесія Чернівецької міської ради - НАЖИВО. Текстова трансляція (оновлюється)

Депутати мають розглянути низку важливих питань життєдіяльності міста
10:08 – Розпочалась сесія міської ради. В залі зареєструвалися 8 депутатів. Оголошено перерву до 10.30
 
10:44 – Є кворум. Депутати розпочали роботу.
 
10:58 – Депутат Юрій Бурега привітав усіх присутніх з початком посту та побажав депутатам провести сьогоднішню сесію спокійно та гарно попрацювати.
 
11:05 – Перед депутатами виступив голова профспілки Калинівського ринку та ринку Добробут  Степан Кукурудзяк та попросив підтримати їх звернення до Верховної Ради про  скасування законів , які відміняють спрощену систему. За його словами, якщо ці закони приймуть, більшість підприємців Калинки обіцяють піти в тінь.  
 

11:09 – депутати пішли на 15-хвилинну перерву.

 

12:04 – Депутати надали грошову допомогу важкохворій дитини на дороговартісне лікування. За проголосувало 28 депутатів.

 

12:24 – Депутати підтримали  електронні петиції про створення скверу на Проспекті Незалежності та щодо встановлення підземних смітників на проспекті незалежності. За ці рішення проголосувало 27 та 23 депутати відповідно. 

 

12:25 - Депутати 25 голосами підтримали пропозицію комісії ЖКХ про встановлення підземних смітників у Чернівцях.

 

12:26 – Депутати підтримали електронні петицію про облаштування дитячого майданчика на вулиці Авангардній,1. За 26, рішення прийнято.

 

12:31 – Депутати підтримали пропозицію підприємців Калинівського ринку написати звернення до Верховної Ради про  скасування законів , які відміняють спрощену систему оподаткування. 

 

12:33 – Депутати проголосували за виділення грошової допомоги на ремонт котельні 5 Художнього училища. В училищі досі немає опалення.  За 25.

 

12:36 – 22 депутати проголосували за припинення розміщення пересувних цирків-шапіто з тваринами на території міста Чернівці. Рішення прийнято.

 

13:28 – На сесії виступив начальник департаменту ЖКГ міської ради Володимир Бешлей та повідомив, що до кінця листопада повинні бути встановлені конструкції для скейт-парку. І підрядник готовий виконати свої зобов’язання, але місце, де мав розміститися даний скейт-парк у парку Жовтневому дуже захаращений, тому можливості його встановлення на цьому місці немає.  Тому Володимир Бешлей попросив змінити місце розташування скейт-парку. Депутати довго сперечалися, врешті не підтримали перенесення скейт-парку з парку Жовтневий на територію колишнього танцювального майданчику у парку Шевченка.
 
13:30 – Оголошено перерву до 15 години.

 

15:03 – Після обідньої перерви в сесійній залі міської ради зареєструвалось 4 депутати. Кворуму немає. Перерву продовжили до 15.30.

 

15:53 – Кворум так і не зібрався. Міський голова закрив сесію. 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж