Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Губернатор Буковини наголосив, що перспективний план має бути збалансованим та відповідати бажанню громад

Відбулось засідання міжвідомчої обласної робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою базового та районного рівнів області

Вчора, 29 листопада, в будинку з левами відбулось засідання міжвідомчої обласної робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою базового та районного рівнів Чернівецької області.

 

На вимогу Кабінету Міністрів України обговорили питання завершення роботи із розроблення проєкту змін до перспективного плану формування територій громад області, передбачивши охоплення ними 100 відсотків території Чернівецької області, з урахуванням Методики формування спроможних територіальних громад.

 

Голова облдержадміністрації Сергій Осачук подякував всім учасникам цього складного і надважливого процесу, котрі впродовж останніх років займаються процесами децентралізації - формуванням збалансованого перспективного плану Чернівецької області, який відповідає бажанню людей та враховує думку громад.

 

«Цей шлях ініціював і продовжує здійснювати Уряд України. Наша з вами задача - гармоніювати процеси національного масштабу з нашою готовністю включитися в їхню реалізацію», -  наголосив голова облдержадміністрації. Повідомляється на сайті Чернівецької ОДА.

 


скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж