Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Сторожинеччині засудили 20 річного хлопця, який не заплатив за заправку

Чоловік заправився майже на півтори тисячі гривень Сторожинецький районний суд виніс вирок 20-річному буковинцю, який у серпні-місяці 2019 року на автозаправній станції в селі Кам’яна Сторожинецького району заправив свій автомобіль на 1481 гривню та не розрахувався за пальне. Повідомляє Єдиний державний реєстр судових рішень.
 
Як з’ясувалося у ході слідства, буковинець, скориставшись непридатністю банківського терміналу, ввів в оману працівників станції щодо наміру розрахуватись за придбане пальне коштами. Направившись до свого автомобіля нібито за грошима, сів у нього та поїхав у напрямку Чернівців.
 
У вчиненому чоловік щиро розкаявся, запевнив суд, що подібного не вчинятиме, шкоду в подальшому відшкодував, заплативши кошти за пальне, просив суворо не карати.
 
Сторожинчанина визнали винним у вчиненні даного кримінального правопорушення та призначили йому покарання у вигляді виправних робіт на строк один рік з відрахуванням в дохід держави двадцяти відсотків його заробітку щомісячно.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж