Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чернівці посіли перше місце за рівнем корупції в медицині

Друге та третє місце посіли Харків та Одеса Соціологічною групою «Рейтинг» від імені Центру аналізу та соціологічних досліджень Міжнародного республіканського інституту було проведено опитування щодо рівня корупції в медицині у 24-ох обласних центрах України. Повідомляє видання Чернівці таймс.
 
Респондентам задавали запитання "Доводилось (були змушені чи по добрій волі) робити подарунок, давати чи платити хабар представникам місцевої влади для отримання послуги чи документу?”.
 
За результатами опитування Чернівці очолили цей антирейтинг, оскільки в нашому місті зафіксували найвищий індекс частоти корупційних випадків – 0,9.
 
На другому місці Харків (0,8), а Одеса стала третьою (0,7)
 
Найменший рівень частоти корупційних випадків у Хмельницькому, Тернополі, Маріуполі, Херсоні, Чернігові (0,4) та Запоріжжі (0,3).
 
Нагадаємо раніше Чернівці очолювали подібний антирейтинг за рівнем корупції в освіті, але Олексій Каспрук зазначив, що начальник управління освіті Сергій Мартинюк в цьому не винен.
 
Опитування проведено на основі вибірки, яка включала 19200 респондентів. Статистична похибка для кожного міста не перевищує ±3,5%. Досяжність респондентів у середньому склала 67,7%.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж