Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Каспрук завалив місто кредитами, - Віталій Михайлішин

радіо Буковинська хвиля 100.0 FM Чернівці

Депутат міської ради став гостем програми "Після новин"
Щорічно в Україні проводять муніципальне дослідження. Соціологічна група "Рейтинг" опитує населення щодо якості  отриманих комунальних послуг, чи задоволені люди, як працює місцева влада. Чернівці посіли передостаннє місце у рейтингу комфортності серед міст України. Найкомфортнішим містом України цього року стала Вінниця, друге місце посів Луцьк, а третє сусідній Івано-Франківськ. 

У програмі «Після новин» на телеканалі «Чернівецький Промінь» депутат міської ради Віталій Михайлішин розповів, що ситуація буде повторюватися з року в рік, якщо і далі містом керуватиме людина, яка не зацікавлена у комфорті власного міста. Також він наголосив, що міський голова Олексій Каспрук повісив на місто мільйонні борги, які не дають змоги розвивати Чернівці.
 
Міський голова та його оточення завалило місто кредитами. За які ми виплачуємо великі штрафи, а за ці кошти ми могли б купити і ковзанку для міста, купити додаткові автобуси, тролейбуси. Однак кошти йдуть просто на вітер, за те, що ми не використали ті кошти,які нам надали в кредит. Це є проблема. Поки не почнуть наказувати за це відповідальних людей, так буде й продовжуватися. Не можна відноситися так до міста і до чернівчан,як відноситься міський голова.

                 

 Нагадаємо за керування Віталія Михайлішина у 2012 році Чернівці очолювали цей рейтинг і були найкомфортнішим містом України. 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно