Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

До кінця лютого медзаклади Буковини закуплять майже пів тисячі комп’ютерів

На придбання техніки виділили майже 4 з половиною мільйони гривень Протягом січня-лютого 2020 року заклади охорони здоров’я Буковини закуплять 446 одиниць комп’ютерної техніки. Як зазначає пресслужба Чернівецької ОДА, це дасть змогу усім медичним установам успішно перейти на договірні відносини із Національною службою здоров’я України.
 
Департамент охорони здоров’я Чернівецької ОДА своїм наказом скерував 4 мільйони 460 тисяч гривень на придбання комп’ютерів.
 
Нагадаємо, нещодавно прем'єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що «голови ОДА мають забезпечити автономізацію та комп’ютеризацію медзакладів до 31 cічня 2020 року».
 
В областей є ще місяць для завершення підготовки медичних закладів до другої ланки реформи. До 31 січня 2020 року голови ОДА мають забезпечити автономізацію та комп’ютеризацію медзакладів у себе в областях. Нині комп’ютеризовано лише 40% лікарень. Це катастрофічно мало.

 
Гончарук наголосив, що вже з лютого НСЗУ починає укладати договори з лікарнями і без цього документа лікарня не зможе отримати фінансування.
 
"Власником лікарень є місцева влада, і це її відповідальність", - наголосив він.
 
Прем'єр також заявив, що реалізація медреформи — на його контролі.
"Ми запровадимо чіткі показники ефективності для всіх керівників областей і будемо контролювати їхнє виконання", - резюмував Гончарук.
 
Нагадаємо, у кінці листопада було ухвалено Програму медичних гарантій. З 1 квітня 2020 року держава фінансуватиме всі витрати з надання екстреної медичної допомоги, вторинної (послуги профільного лікаря, до якого направив сімейний лікар), третинної (медична допомога, що надається в разі тривалих складних захворювань: онкологія, СНІД, ускладнення в післяопераційний період); паліативної медичної допомоги, а також медичної реабілітації.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж