Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Каспрука програли суд проти Чернівецької облради

Господарський суд міста Києва визнав необґрунтованими позовні вимоги міськради

Нещодавно Господарський суд міста Києва розглянув позов Чернівецької міськради до обласної ради щодо земельної ділянки на вулиці Текстильників, 1 у Чернівцях.


Нагадаємо, що в 2009 році цю земельну ділянку площею 1,55 Га міськрада передала облраді у постійне користування, оскільки на ній розташований держархів Чернівецької області. А у 2014 облрада отримала цю земельну ділянку у власність.


У 2019 міський голова Олексій Каспрук несподівано згадав за цю ділянку та заявив, що вона незаконно перебуває у власності облради і пригрозив судом. При цьому в судовому засіданні представник міськради стверджував, що вони нібито 5 років не знали, що земельна ділянка перебуває у власності Чернівецької облради, тому мовляв звернулись до суду тільки зараз.


Щоправда у суді не знайшли жодних порушень з боку обласної ради, визнали усі вимоги Чернівецької міськради по цій земельній ділянці необґрунтованими та повністю відмовили у задоволенні позову за усіма пунктами, - пише видання «Новини Буковини».


Голова облради Іван Мунтян прокоментував рішення суду і зазначив, що у цьому питанні присутня політична складова і дехто просто хоче перенести конфлікт, який існує у місті, на обласну раду.


Цю ділянку обласна рада отримала ще до того, як я став її головою. Не я оформлював на неї право власності, а міська рада передала її обласній.
Насправді у цьому питанні присутня політична складова. Дехто хоче перенести конфлікт, який існує у місті, на обласну раду.
Чернівецька міська рада звернулася до суду щодо нібито незаконного оформлення Чернівецькою обласною радою права власності на цю земельну ділянку. Київський суд виніс рішення, що Чернівецька обласна рада володіє цією земельною ділянкою законно. Жодних інших тлумачень тут бути не може. Тим більше не можна говорити про те, нібито обласна рада прийняла якесь рішення з порушенням. Суд поставив крапку у цьому питанні. Хочете судитися далі? Будь ласка, виграємо і наступні суди.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж