Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Завтра прем'єра української кінострічки «Віддана»

Деякі сцени з фільму знімали у Чернівцях
Завтра, 16 січня, у кінопрокат виходить український повнометражний фільм "Віддана". Стрічка була знята за мотивами роману «Фелікс Австрія» української письменниці Софії Андрухович в жанрі історична драма.
 
Події фільму розгортаються в XIX столітті в австрійському Станіславі. У пожежі доктор Ангер втрачає дружину, але рятує дочку Адель й дочку домашніх робочих Стефанію та вирішує виховувати їх разом. Минає 25 років. Між дівчатами виникають постійні конфлікти і непорозуміння, але і свого життя одна без одної вже не уявляють.
 
В стрічці показані складні стосунки обох героїнь, їхні емоції дещо гіперболізовані, а думки наповнені фантазійними мріями. У калейдоскопі любові та ревнощі, подвійних смислів та таємниць грань між реальністю і вигадкою остаточно зникає.

Продюсерка Надія Зайончковська:
«Станіславів часів Австро-Угорщини вдалось відтворити за допомогою вражаючих декорацій. А це десятки будинків, міські установи і центральна площа та ринок з притаманними тому періоду торговими лотками і звісно вілла Петра та Аделі Сколиків. Все це відтворили на площі майже 4 га. Театральну сцену відзняли у Чернівецькому театрі. Зйомки тривали упродовж 30 днів, а загалом на втілення цього проєкту знадобилось 3 роки».

Загальний бюджет стрічки становить 60 млн гривень. У 2018 році фільм став одним з переможців конкурсу Міністерства культури України щодо надання державної підтримки фільмів патріотичного спрямування та отримав 25 млн гривень.

У Чернівцях стрічку будуть показувати у кінотеатрі імені Ольги Кобилянської та Чернівці.
Перший сеанс на 15:40 та вечірній на 19:40.
 

Завтра прем'єра української кінострічки «Віддана»

 

Завтра прем'єра української кінострічки «Віддана»

 

Завтра прем'єра української кінострічки «Віддана»

 


 
 
 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж