Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Буковині виявили крадіжок електроенергії майже на 3 мільйони гривень

Загалом, упродовж минулого року виявили 219 фактів крадіжок електроенергії

Під час планових рейдів упродовж минулого року фахівці "Чернівціобленерго" склали акти про порушення правил користування електричною енергією на загальну суму майже на 3 мільйона гривень.

Так, один із останніх випадків крадіжки електроенергії у минулому році можна вважати достатньо показовим у винахідливості недобросовісних споживачів.
 
У приміщенні приватного підприємця на Кіцманщині енергетики виявили прихований підземний електрокабель. Споживач, користуючись тим, що територія знаходиться у приватній власності, проклав траншею і прихованим способом приєднався до електромереж обленерго.

Оскільки цей випадок споживання електроенергії поза обліком підпадає під класифікацію, як крадіжка в особливо великих обсягах, енергетики викликали правоохоронців, подія була зафіксована на фото і відео. Також склали акт про порушення та оцінили збитки на суму до пів мільйона гривень. 

Власник приватної території повністю визнав факт крадіжки електроенергії. За його словами, на цій території працювали підприємці, які орендували у нього приміщення. Тож, про додатковий електрокабель та спробу крадіжки електроенергії на його приватній території нібито не знав.

Позаяк, договір про оренду не був офіційно укладений, за крадіжку електроенергії, псування електрообладнання та заподіяння збитків Товариству відповідатиме власник приватної території.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж