Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Буковині запровадили відеофіксацію іспиту на право керування авто

У разі суперечностей кандидат у водії матиме можливість оскаржити результати іспиту

Відтепер процедура складення практичного іспиту на право керування стала більш прозорою: перебіг екзамену фіксується за допомогою технічних засобів контролю, що встановлюються у кожному екзаменаційному авто. Такі автомобілі оснащені камерами, що записують дії кандидата у водії на дорозі та ситуацію в салоні.

Головний спеціаліст із зв’язків з громадськістю РСЦ МВС у Чернівецькій області Анна Вишивана, зазначає, що нововведення зараз працює в тестовому режимі

Наразі дане нововведення працює в тестовому режимі. У цей час кандидат у водії має право відмовитися від фіксації процесу складення практичного іспиту. Згодом фіксація іспитів стане обов’язковою, а відмова кандидата у водії від відеофіксації іспиту будепідставою для його недопуску до складення практики

Обов’язковою відеофіксація практичних іспитів на право керування авто стане після затвердження відповідної Інструкції Міністерством внутрішніх справ.

Нововведення має допомогти уникнути можливих суперечностей під час складення іспиту та виявити здійснене правопорушення. У разі суперечностей кандидат у водії матиме можливість оскаржити результати іспиту.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж