Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Глибоччині з товариства стягнули 230 тисяч гривень за використання землі


Орендна плата товариством фактично не сплачувалася

Господарський суд Чернівецької області задовольнив чотири позовні заяви Сторожинецької місцевої прокуратури. Позови були пред’явлені в інтересах держави в особі Тереблеченської сільської ради до одного з сільських споживчих товариств, яке функціонує на території Глибоцького району.

Як повідомляє пресслужба прокуратури Чернівецької області, орган місцевого самоврядування вирішив надати чотири земельні ділянки споживчому товариству в довгострокове користування на умовах оренди строком на 49 років. Ділянки, загальною площею 0,25 га, надані із земель запасу сільської ради для обслуговування будівель торгівлі.

На час звернення прокурора до суду товариством укладено договір оренди лише щодо однієї земельної ділянки, проте орендна плата фактично не сплачувалася. Інші земельні ділянки використовувалися без оформлення відповідного договору.

Підставою для звернення прокурора до суду стало порушення вимог земельного законодавства при використанні земельних ділянок без правоустановлюючих документів.

За результатами судового розгляду на користь сільського бюджету стягнуто 230 тис грн коштів за фактичне використання земельних ділянок для здійснення комерційної діяльності.скачать dle 10.5фильмы бесплатно