Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Голова ОДА Осачук змусив Каспрука знизити тариф на опалення в Чернівцях


У «Чернівцітеплокомуненерго» пообіцяли негайно знизити тариф на тепло


Сьогодні у «будинку з левами» губернатор зібрав нараду після зауваження Президента України, що Чернівці не зменшили платіжки за тепло для населення у грудні 2019 року. Про це на своїй сторінці в мережі Фейсбук написав голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук.

Не зважаючи на те, що міський голова Олексій Каспрук неодноразово наголошував, що Чернівці не можуть знизити тариф на тепло, губернатор знайшов потрібні слова і директор МКП «Чернівцітеплокомуненерго» Олександр Меленчук пообіцяв негайно зменшити ціни на теплопостачання.

«Попри політичні розбіжності, досягнуто результату на користь кожної чернівецької родини, яка споживає централізоване міське тепло. Для цього потрібно лише збагнути, що вся наша робота має спрямовуватися на користь людей, а не на підтримку збиткових підприємств.

Директор МКП «Чернівцітеплокомуненерго» у присутності міського голови та депутатів пообіцяв негайно знизити вартість за тепло!», - написав Сергій Осачук.

Нагадаємо, що вчора Володимир Зеленський на нараді з питань тарифів на послуги теплопостачання, розкритикував бездіяльність Каспрука та «Чернівцітеплокомуненерго".

скачать dle 10.5фильмы бесплатно