C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чернівецькі плавці здобули 14 медалей на турнірі в Івано-Франківську

Окрім індивідуальних нагород чернівецька команда здобула золото в естафеті

Традиційний Міжрегіональний турнір пам’яті Заслуженого тренера України Яреми Фрондзея пройшов 23-24 січня в Івано-Франківську.

Успішно на турнірі виступили чернівецькі плавці з СК «Актив» (тр.Дулін І.С., тр. Сідлецька Л.Ю.). Вони вибороли на цьому змаганні 4 золотих, 4 срібних та 6 бронзовий медалей, - повідомляє Відокремлений підрозділ Федерації плавання України в Чернівецькій області.

Переможцями та призерами турніру стали: Вікторія Огородова, Олександр Григор'єв, Олег Бесараб, Тетяна Ісар, Вікторія Шпірюк, Вікторія Господарюк, Єлізавета Барилко, Єгор Сайдаков, Аріна Гаврилюк.

Переможцями в естафетному плаванні 4х50м стала команда у складі: Олег Бесараб, Вікторія Огородова, Тетяна Ісар, Олександр Григор'єв.