Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Рабінович: те, що влада творить з ринком землі – це афера міжнародного масштабу

6 лютого 2020 роки вже отримав назву - «земельний четвер»

У цей день Верховна Рада України намагалася розглянути в другому читанні законопроект про ринок землі і повторно - законопроект президента про пенсії. Арахамія запевнив в достатній кількості голосів для відкриття ринку землі.

Однак все не так просто, як того хотілося б владі. Через розгляду закону про ринок землі під стінами парламенту проходить мітинг аграріїв, які хочуть не допустити прийняття закону і не дозволити народним депутатам зняти мораторій на продаж землі.

Неспокійно і в стінах парламенту: біля парламентської трибуни, яку заблокували народні депутати з фракції «Опозиційна платформа - За життя» на чолі зі співголовою Вадимом Рабіновичем, періодично відбуваються бійки. У роботі Верховної Ради постійно оголошуються перерви - «слуги народу» поки не можуть вплинути на ситуацію і продавити закон.

Все, що відбувається прокоментував журналістам народний депутат України, співголова фракції «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович.

«

Ми не знаємо - можливо, влада на своїх нарадах вже вирішила, що земля повинні бути продана вночі. Але ми вже домовилися, що пленарне засідання триватиме до 20:00, і ми підемо по всьому поправкам до законопроекту про продаж землі », - розповів парламентарій

«Так є демократія, так у « слуг народу» є право голосувати за свої законопроекти, так як їх більшість. Але голосувати треба за законом! Виправлення за правкою! Тому починаємо працювати, закінчуємо, як годиться, ввечері, завтра починаємо день з запитань до уряду, потім знову переходимо до питання про землю. І так день за днем, місяць за місяцем розбираємо поправки. Решту можна вважати державним переворотом і захопленням української землі. Це коротко! А поки вони навіть не починають, бо не знають, що їм робити ... »- вважає співголова «Опозиційною платформи - За життя».

Разом з тим він попередив: «Якщо ж влада не розгляне всі поправки до законопроекту, це можна буде називати захопленням України!» Вадим Рабінович також пообіцяв, що опозиція і далі продовжить блокувати парламентську трибуну. Пояснив він це тим, що ні він, ні його колеги не розуміють, яким чином влада збирається продавати землю, не провівши попередньо обіцяного референдуму, і з пунктом про банки і фінансових посередників.

«Це ніщо інше як афера міжнародного масштабу! Це означає, що будь-які іноземці викуплять у банку цю землю і земля України стане власністю іноземців - жодного українця на цій землі не буде! .. А то, що ми блокуємо трибуну - це наше конституційне право, ми діємо в рамках демократії, в рамках закону, ми нічого не порушуємо!»- підкреслив народний депутат.

Уже з парламентської трибуни співголова «Опозиційною платформи - За життя» заявив: «Шановні друзі! У нас відбулася дискусія, під час якої ми намагалися донести до представників влади прохання: «Схаменіться! Продаж української землі - це злочин!».

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж