Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Цього тижня очікується пік захворюваності на ГРВІ та грип

В області закрито 227 шкіл і 87 садочків
За минулий тиждень зареєстровано понад 7 тисяч випадків захворювань на гостро респіраторні вірусні інфекції серед мешканців Чернівецької області. Про це у програмі "Після новин" на телеканалі "Чернівецький промінь" розповів лікар-епідеміолог МОЗ Юрій Падурару.

На цьому тижні очікується пік захворюваності, оскільки за прогнозами — це той період, коли сприятливі умови для розповсюдження вірусів ГРВІ та грипу серед населення — наголосив Юрій Падурару.


У порівнянні з попереднім епідемічним сезоном 2019 року ситуація була такою ж: перевищений епідемічний поріг у місті та окремих районах.


Вже 5 тиждень відбувається зростання захворюваності на ГРВІ в області. Перевищені епідпоріг у Вижницькому, Глибоцькому та Сокирянському районах. Дуже високі показники захворювання в Кельменецькому районі — розповів завідувач відділу Чернівецького лабораторного центру МОЗ.


В області закрито 227 шкіл і 87 садочків у зв'язку з високим рівнем захворювання дітей.
Рекомендується зробити щеплення проти грипу, особливо у цей період вразливим групах населення: дітям, вагітним, людям похилого віку.


Ситуація достатньо серйозна, в Україні ускладнення грипу призвело до 15 летальних випадків — наголосив лікар-епідеміолог.
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж