Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Мартинюк ігнорує звернення директорів щодо обладнання шкіл пожежною сигналізацією

Директорка однієї з чернівецьких шкіл написала пост відчаю про ситуацію з пожежною безпекою у закладі

Днями відбулася нарада ДСНС та директорів закладів освіти міста з питання пожежної безпеки у навчальних установах Чернівців. Як повідомили освітяни 60% закладів освіти і досі не обладнані пожежною сигналізацією. У разі ж виникнення якоїсь надзвичайної події, вину можуть перекласти на директорів закладів, які не забезпечили належної пожежної безпеки.


Після наради директорка чернівецької спеціалізованої школи №41 Людвига Цуркан написала на своїй сторінці в мережі Фейсбук пост відчаю, в якому описала наскільки важкою є ситуація з пожежною безпекою в школі. В цей же час кошти на обладнання школи пожежною сигналізацією та системою оповіщення не виділяються, а усі звернення до керівництва управління освіти ігноруються.


«Будівля школи стара, з дерев'яним перекриттям та залишками очерету, електромережа вже давно потребує заміни, вона не витримує перепаду напруги, значного навантаження через велику кількість комп’ютерної техніки. На обладнання приміщення закладу автоматичною пожежною сигналізацією, системою оповіщення людей про пожежу, здійснення ремонтних робіт з демонтування оздоблювальних матеріалів стін на шляхах евакуації я вже пишу не перший рік, подаю пропозиції в бюджетних запитах, навіть вказала як першочергові потреби на сайті Open school «Єдина система відкритих бюджетів шкіл». Результату – нуль! На наш заклад не виділяють фінансування.»


Директорка зазначає, що більшість робіт виконується в школі за кошти батьків та спонсорів. Але при цьому, коли проводять перевірку школи, комісія управління освіти вказує на невиконані приписи, та просять зробити кошторис, проте коштів на це не виділяють.


Батьки за свої кошти намагаються робити ремонти по класах, частково замінюють електромережу. Спонсори встановили протипожежні двері на горищі, за бюджетний кошт щороку проводиться технічне обслуговування вогнегасників та навчання відповідальних, один раз обробили горище. А що далі? А далі буде так, як цього року при об’їзді школи у серпні та визначенні рівня підготовки закладу до нового навчального року: при майже ідеальній підготовки закладу шановна комісія управління освіти вказувала, що не виконані приписи, віднімала бали з загальної суми та тихенько давала пораду, що хоча б кошторис зробіть, а там видно буде. Кошторис за які кошти? На яку суму? Хто буде платити? Батьки?


скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж