Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Пільговики у міських тролейбусах зможуть їздити лише по «картці чернівчанина»

У разі відсутності картки, пасажири пільгової категорії будуть сплачувати повну вартість

З 1 жовтня 2020 року студенти, учні професійно-технічних навчальних закладів та учні шкіл зможуть скористатись пільговим проїздом у чернівецьких тролейбусах лише за наявності «Картки чернівчанина» для проведення безготівкового розрахунку. Про це повідомляє пресслужба міської ради.

Нагадаємо, що з 1 березня вартість одної поїздки у міському електротранспорті становитиме 5 гривень. Студенти протягом навчального року сплачуватимуть три гривні, а школярі упродовж усього року – одну. Розмір вартості проїзду у тролейбусах у нічний час з 23.00 до 05.00 становитиме 10 гривень. Пільги на проїзд у нічний час – з 23.00 до 05.00 не діятимуть для жодної категорії громадян. Вартість місячного проїзного квитка в міському електричному транспорті становитиме 240 гривень.

При безготівкову розрахунку за проїзд у міському електричному транспорті (банківською, транспортною, "Карткою чернівчанина” тощо) вартість проїзду становитиме 4 гривні.

Нагадаємо, запровадження «картки чернівчанина» було однією з основних передвиборчих обіцянок Олексія Каспрука, але за 5 років вона так і не запрацювала.

 

 

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж