Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Тариф на проїзд у чернівецьких тролейбусах зросте на 70%


Економічно обгрунтований тариф становить 6 гривень 40 копійок
Чому в Чернівцях подорожчає вартість проїзду у тролейбусах, наскільки це рішення було неминучим? Про це у програмі "Після новин" на телеканалі "Чернівецький промінь" розповіла секретар виконавчого комітету Антоніна Бабюк.

Тариф підняли на 70%, а якість проїзду не покращили навіть на 10%.

Можна говорити про те, що треба коштів, не вистачає фінансування. Та можливо покращити якість не вкладаючи фінансування: санітарний стан, дотримуватися графіку перевезень, зменшити інтервал руху тролейбусів, створити на кожній зупинці інформаційні таблички. Якби мешканці побачили покращення, то можливо їх би не обурювало підняття проїзду до 5 гривень. Також ми розуміємо, що збільшення вартості проїзду у тролейбусі потягне за собою підняття тарифу для приватних перевізників — наголосила Антоніна Бабюк.


Для наведення ладу в місті є повноваження тільки в однієї людини в місті – це в його керівника, у нього є необмежені повноваження у тому числі й у тролейбусному управлінні.

На даний момент, економічно обґрунтований тариф складає 6 гривень 40 копійок, з яких 5 гривень сплачує пасажир, а 1 гривня 40 копійок компенсуються з бюджету міста. Новий тариф почне діяти уже з 1 березня.

Також читайте: "Чому здорожчання вартості проїзду в електротранспорті неминуче?" та "Що думають чернівчани про збільшення вартості тарифу на проїзд у тролейбусах?"
 


скачать dle 10.5фильмы бесплатно