Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Бухгалтера аеропорту викрили на махінаціях. Каспрук стверджує, що не знав

Мер Чернівців шукає крайнього
Чернівецький міський голова Олексій Каспрук на своїй сторінці у «Facebook» повідомив, що головного бухгалтера «одного з комунальних підприємств міста» підозрюють у фінансових махінаціях.

За словами мера, «головний бухгалтер, зловживаючи довірою директора, з рахунку підприємства робила сумнівні проплати на значні суми за різні товари та послуги». Про які суми йдеться міський голова не уточнив.


З наших джерел стало відомо, що йдеться про Міжнародний аеропорт «Чернівці», дирекція якого щороку вимагає мільйонні дотації з міського бюджету. Справу про зловживання розслідує Служба безпеки України.

Керівництво аеропорту неодноразово наражалось на критику депутатів і журналістів за неефективну роботу. Так, у 2019 році під час громадського обговорення бюджету Чернівців директор летовища в 10 разів завищив показники податкових відрахувань підприємства.

Тоді видання «The Chernivtsi Times» констатувало, що керівник аеропорту Борис Морський «абсолютно не орієнтується у ситуації, що склалася на підприємстві, та його фінансово-господарській діяльності».


Під управлінням Морського, якого вважають близьким до мера Каспрука, Чернівці не змогли відкрити жодного нового авіарейсу.

При цьому лише у 2018 році аеропорт отримав з міського бюджету 11 мільйонів гривень фінансової допомоги. Тоді ж директор летовища Борис Морський пропонував відремонтувати злітну смугу замість реконструкції проспекту Незалежності.

Загалом з 2014 року на ремонт смуги було витрачено 45 мільйонів гривень. При цьому екс-міністр інфраструктури Максим Бурбак визнав, що лише за першої каденції Каспрука 6 мільйонів гривень на ремонті «розікрали».
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж