Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

ЧНУ затвердило концепцію Музею історії університету

Продовжується збір експонатів 
13 лютого, зустрілися представники робочої групи та відповідальні за збір експонатів до Музею історії ЧНУ в інститутах та на факультетах. Було затверджено концепцію та продовжується збір експонатів. 

 
На останній Вченій раді затвердили розроблену концепцію Музею історії Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Був представлений проєкт кімнат та стелажів, розроблених студентами-архітекторами нашого університету. В одному із залів розмістять екран – відвідувачам демонструватимуть фільми про історію університету та резиденції, визначних особистостей, які працювали та працюють в університеті - розповіла проректорка Чернівецького національного університету Тамара Марусик. 

 
У музеї будуть розміщені фотографії відомих науковців та документи, пов’язані з різними періодами діяльності університету – австрійським, румунським, радянським та сучасним. Також важливо відновити документів та архівні матеріали з історії нашого навчального закладу.

Нагадуємо, що збір експонатів для Музею історії Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича продовжується, а робочі групи працюють на кожному факультеті Чернівецького національного університету. Про це повідомляє на своїй Фейсбук-сторінці "Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича".
 

 

ЧНУ затвердило концепцію Музею історії університету

 

ЧНУ затвердило концепцію Музею історії університету

 

ЧНУ затвердило концепцію Музею історії університету

 


 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж