Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Перинатальний центр у Чернівцях запрацює 1 квітня

Роботи тривають за графіком
До 10 березня планують завершити усі будівельні питання, а зараз проводяться більше пусконалагоджувальні роботи. А вже 1 квітня перинатальний центр здадуть у експлуатацію. 
Завершення робіт стало можливим лише після того як міська та обласна рада виділили відповідно 10 та 7 мільйонів гривень, щоб цей важливий та пріорітетний об'єкт нарешті запрацював.

Будівництво перинатального центру триває не один рік, за цей час відбулося здорожчання проєктно-кошторисної документації. Перша складала 79 мільйонів гривень, за ці кошти було закуплено обладнання (23 мільйони) на іншу частину було зроблено загально будівельні роботи, і розпочаті роботи з усіма мережами. Але проєкт робився під певну суму, яку пообіцяла виділити держава і через це там не було враховано багато нюансів, а отже відбулось здорожчання проєкту.

Ми змінили проєктно-кошторисну вартість проєкту. Коли почав вивчати її, то до прикладу, там не було заміни ліфтів взагалі. Тобто ми робимо реконструкцію і всі 5 ліфтів у нас залишаються старі, при тому, що тільки один з них був у нормальному стані, їх не то що треба ремонтувати – їх треба міняти. Не було враховано благоустрій на даній території, очищення води, енергозабезпечення. Багато робіт, які не були включені довелося включити і відповідно тому зросла проєктно-кошторисна документація. Сьогодні вона складає 161 мільйон, за ці кошти ми завершимо будівництво і здамо даний об’єкт — розповів начальник департаменту капітального будівництва ОДА Олександр Пуршага
 


 


скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж