Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

«Не розповсюджуйте фейки». Ковалюк спростував інформацію про нові меблі в ОДА

Фото: promin.cv.ua
«Молодий буковинець» поспішно видалив новину
Перший заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації Богдан Ковалюк спростував інформацію про закупку нових шкіряних меблів до власного кабінету.
 
«Сьогодні «Молодий буковинець» написав, що для мене придбали білі шкіряні меблі. По фото видно, що меблям мінімум 10 років. Не розповсюджуйте, будь ласка, фейки», – написав посадовець на своїй сторінці у «Facebook».
 
Як видно з низки архівних фотографій, згадані меблі не оновлювались щонайменше з часів губернаторства Михайла Папієва. За словами Богдана Ковалюка, шкіряні дивани «точно не стоятимуть в кабінеті заступника. Їх поставили в коридор для зручності відвідувачів».
 

«Не розповсюджуйте фейки». Ковалюк спростував інформацію про нові меблі в ОДА

 
Посадовця підтримали користувачі соціальних мереж: ««Молодий буковинець» не для того пише фейки, щоб їх так швидко спростовували». «На жаль, більшість наших ЗМІ продажні і дешеві», – прокоментував екс-депутат Василь Амельченко.
 
Після появи спростування газета «Молодий буковинець» видалила новину зі свого вебсайту. Однак видання не опублікувало власного спростування чи вибачення за поширення неперевіреної інформації.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж