Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Буковині з грудня минулого року припинили роботу 15 нелегальних АЗС

Вилучили 428,97 тонн нелегального пального на суму 9,8 мільйона гривень
На Буковині з грудня минулого року закрили 15 нелегальних автозаправних станцій. Загалом, у області перевірили 285 АЗС та видали 225 ліцензій на роздрібну торгівлю пальним, пише Чернівецька обласна державна адміністрація.
 
Про це розповів перший заступник голови Чернівецької ОДА Богдан Ковалюк під час засідання Міжвідомчої робочої групи з протидії нелегальній торгівлі пальним. На засідання також запросили керівників АЗС області, податківців та правоохоронців. 

Нагадаємо, уряд торік розпочав широку кампанію з ліквідації тіньових схем торгівлі нафтопродуктами. На Буковині у рамках цієї ініціативи було виявлено та вилучено 428, 97 тонн нелегального пального на суму 9,8 мільйона гривень:
  • 403,5 тонн бензину різних марок;
  • 12,87 тонн дизельного пального;
  • 7,6 тонн бензину А-92;
  • 5 тис. літрів скрапленого газу.
Крім того, вилучено 17 колонок, 16 ємностей різного виду та один бензовоз на загальну суму орієнтовно 1,7 мільйона гривень.

До підприємців застосовано штрафні санкції– 734 тисячі гривень за порушення ведення касових операцій та 500 тисяч гривень – за торгівлю пальним без ліцензії.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж