Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях пройде конкурс на реконструкцію спортивного комплексу "Буковина"

Преміальний фонд конкурсу становить п’ятдесят тисяч гривень
25 лютого виконавчий комітет міської ради затвердив умови проведення та склад конкурсу журі на кращу проєктну пропозицію з реконструкції спортивної арени та плавального басейну КСОП "Буковина" на вулиці Ольги Гузар. 
 
Замовником є департамент містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради. Основним завдання конкурсу є пошук найкращого  об’ємно просторового рішення для  реконструкції  спортивного комплексу –  плавального басейну та спортивної арени  стадіону «Буковина». Конкурс триватиме три місяці з дати  його оголошення.
 
Переможці отримають премії: перша – 25 000 гривень, друга – 15 000  гривень, третя – 10 000  гривень.
Всі премійовані проектні пропозиції переходять у власність замовника конкурсу. Переможець конкурсу має переважне право на подальше розроблення (чи участь у розробленні) проектно-кошторисної документації на реконструкцію  КСОУ «Буковина».

Учасниками конкурсу можуть  бути  автори-архітектори, скульптори, колективи авторів, що мають відповідну освіту та кваліфікаційний сертифікат архітектора. Участь у конкурсі  безкоштовна. Необхідні вихідні дані для проектування  учасникам конкурсу надає департамент містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради.  Для підбиття підсумків конкурсу журі  матиме два тижня.
 
До складу журі конкурсу увійшли  архітектори Саер Аль-Ахммаді, Ярослав Бойко, Олександр Григорчук, Олег Пікущенко, Мар’ян Стасюк, Олександр Чуб, головний архітектор міста Наталія Хілько та начальник  управління з фізичної культури та спорту Дмитро Макаренко. Члени  журі не можуть залучатися до участі в подальшій роботі над премійованим проектом. Матеріали проектних пропозицій подаються на конкурс анонімно. 
 
Про це повідомляє пресслужба Чернівецької міської ради.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж