Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Сесія Чернівецької міської ради – НАЖИВО. Текстова трансляція (оновлюється)

Депутати розглянуть низку питань життєдіяльності міста
10:34 – У сесійній залі Ратуші розпочалось чергове пленарне засідання сесії Чернівецької міської ради VII скликання.
10:42 - депутати поцікавились в представників упраління охорони здоров'я чому у Чернівцях в аптеках немає марлевих пов'язок та необхідних препаратів в той час коли у світі вже другий місяць існує епідемія коронавірусу.
10:44 - в управлінні охорони здоров'я повідомили, що вони не відповідають за аптеки, і що така ситуація по всій Україні. У той же час повідомили, що велика партія масок вже їде у місто.
10:50 - Сергій Обшанський прозвітував, що інспекція з паркування склала адмін постанови на суму 105 тисяч гривень, але в бюджет міста потрапило 55 тисяч (згідно закону якщо людина розраховується за 10 днів то вона сплачує лише 50% суми)
10:53 - мешканці вулиці Комарова поскаржились, що бар "Чайковський" самовільно встановив шлагбауми чим перегородив прохід вулицею. Депутати проголосували за те щоб підприємець самовільно їх демонтував впродовж тижня в іншому разі демонтаж буде примусовий.
11:12 - директор Департаменту ЖКГ Володимир Бешлей розповів, що оголошений конкурс на визначення перевізників на маршрутах Чернівців і що на сьогодні розрахунків від перевізників на збільшення тарифу на перевезення в маршрутках немає.
11:24 - депутат від "Свободи" Андрій Іллюк пропонував заборонити підвищувати вартість проїзду в транспорті. За проголосувало 11 депутатів, пропозицію не підтримали.
11:27 - До сесійної трибуни вийшли мешканці будинку №72 проспекту Незалежності, який відключили від газу.
11:58 - Окрім жителів будинку №72 на Проспекті іиступили жителі ще кількох будинків, які залишились без газу. Люди обурюються бездіяльністю міського голови Олексія Каспрука та просять вжити заходів щодо відновлення газопостачання
12:00 - Каспрук заявив, що газовики діють цілком законно
12:38 - депутат Чесанов заявив, що Каспрук захищає газовиків, адже насправді згідно закону в зимовий період заборонено відключати газопостачання. 
13:00 - депутати підтримали рішення про створення комунального підприємства з обслуговування газових мереж. За проголосувало 22 народних обранці
13:05 - депутати включи в порядок денний проект рішення про звернення до Верховно Ради щодо питання створення ринку землі
13:16 - депутат Богдан Ковалюк звернувся до депутатів з проханням включити до порядку денного проект рішення про надання департаменту капітального будівництва ОДА дозволу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для забезпечення житлових потреб учасників АТО\ООС. Депутати підтримали включення цього питання.
13:22 - депутати прийняли порядок денний та пішли на перерву до 15:00
15:15 - депутати повернулись з перерви. Сесія міськради продовжується
15:33 - мер Каспрук назвав проєкт рішення про забезпечення житлом учасників АТО\ООС "шкурняком"
15:35 - Каспруку нагадали, що названий ним "шкурняк" це завдання забезпечення житлом ветеранів АТО\ООС поставлене президентом України на нараді на якій він був присутній особисто і мав би сам вийти з ініціативою про забезпечення житлом ветеранів війни.
15:40 - 23 депутати підтримали надання дозволу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для забезпечення житлових потреб учасників АТО\ООС. Каспрук не підтримав це рішення утримавшись під час голосування.
16:05 - депутати підтримали звернення до Верховної Ради щодо урегулювання газового питання
16:29 - на сесії розглядали земельні питання після чого мер оголосив 15 хвилин перерви
17:00 - депутати продовжують роботу
17:12 - майже 40 хвилин (до перерви і після) тривав розгляд питання про надання згоди на прийняття у комунальну власність об'єктів інжинерної інфраструктури від ТОВ "Сузір'я ЛТД". Це питання розглядали і на минулій сесії і тоді Каспрук мав кардинально протиположну думку, але після візиту до підприємця ця думка чомусь змінилась і сьогодні мер відстоював вже інше рішення
18:17 - депутати продовжують розгляд земельних питань
19:04 - усі питання порядку денного січневої сесії були вичерпані. Депутати продовжать лютневу сесію на наступному тижні, точну дату ми повідомимо додатково.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж