Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях розпочалося велике прибирання


Задля забезпечення санітарно-екологічного благополуччя мешканців

З 4 березня по 30 квітня у Чернівцях буде проходити весняний місячник санітарної очистки та забезпечення санітарно-екологічного благополуччя мешканців.

Відбудеться прибирання прибережних смуг річок і водоймищ, доріг і вулиць, парків, скверів, цвинтарів, ринків, дитячих та спортивних майданчиків, підвалів і горищ житлових будинків, контейнерних майданчиків, зупинок громадського транспорту, прибудинкових територій і громадських криниць, територій підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності.

До місячника благоустрою будуть залучені підприємства, установи різних форм власності, навчальні заклади, заклади охорони здоров’я, громадські організації, орендарі, ОСББ, ЖБК, ЖБТ та населення.

Окрім того, здійснюватимуться роботи щодо приведення автобусно-тролейбусних зупинок міста в належний санітарно-технічний стан. Буде активізовано роботу управління контролю за благоустроєм міста міської ради щодо проведення рейдів-перевірок спільно з депутатами міської ради, представниками засобів масової інформації з виконаних заходів місячника.

До керівників, які нехтують цими питаннями, застосовуватимуться передбачені чинним законодавством України заходи адміністративного впливу. Про це повідомляється на сайті міської ради.


скачать dle 10.5фильмы бесплатно