Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Скандал в патрульній поліції Чернівців: півсотні поліцейських оголосили про недовіру своєму керівництву

Smart Travel Буковина

Поліцейські звертатимуться до обласної ради та у внутрішню безпеку України
Чернівецькі патрульні відмовилися виконувати, за їх словами, злочинні накази начальника патрульної поліції Чернівецької області Артура Шкроба. Поліцейські також оголосили недовіру своєму керівнику. Про це на своїй сторінці повідомив громадський активіст Олександр Болтунов.
 
У коментарі журналісту Чернівецького променя поліцейські розповіли, що сьогодні їх не допустили до роботи. Люди кажуть,  що заздалегідь не були попереджені. Прийшли на роботу о 6:20 ранку, де і дізналися, що нібито їх відрядили до іншої роти і тепер вони повинні приступати до роботи зовсім за іншим графіком.

Також копи розповіли про ставлення керівництва до особового складу, який мають намір звільнити:

"Мене викликав командир батальйону і сказав:  «ти не в моїй команді, ти негідник. Я хочу, щоб ти написав рапорт звільнення з посади, а потім взагалі звільнення з роботи. На запитання «чому?» він сказав: «тому, що ти не в моїй команді»", - командир 1 взводу роти №3,  старший лейтенант поліції Вадим Барладян.

Поліцейські стверджують, що звертатимуться до обласної ради та у внутрішню безпеку аби вирішити це питання. Зі слів правоохоронів, так зване, звернення про недовіру підписали 50 невдоволених колег. Журналісти Чернівецького променя стежитимуть за розвитком ситуації.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно