Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Сергій Осачук зустрівся з делегацією Австрійського Червоного Хреста


Під час зустрічі обговорили спільні проєкти та подальшу співпрацю

Під час зустрічі голови Чернівецької обласної державної адміністрації Сергія Осачука із делегацією Австрійського Червоного Хреста Нижньої Австрії обговорили спільні проєкти та співпраці.

Голова ОДА, зокрема, подякував волонтерам Червоного Хреста, які допомагають проводити інформаційні кампанії щодо протидії коронавірусу  на Буковині.

– Ми відчуваємо велику цінність у координації спільних зусиль не тільки з Урядом, Міністерством охорони здоров’я та Чернівецькою облдержадміністрацією, а й з волонтерами Червоного Хреста. Представники цієї організації мають високий ступінь довіри у наших громадян, тож дякуємо їм за роботу, – зазначив Сергій Осачук.

Також заступник голови Чернівецької обласної організації Товариства Червоного Хреста України Наталія Візнюк розповіла, що із минулого року на Буковині втілюють спільний проєкт із Австрійським Червоним Хрестом. Він працює за двома напрямками – допомога людям похилого віку та реагування на надзвичайні ситуації.

Заступниця голови Чернівецької обласної державної адміністрації Наталія Гусак розповіла, що в області необхідно сформувати мережу закладів надання паліативної допомоги, і представники Австрійського Червоного Хреста могли б надати методичні рекомендації у цьому напрямку.скачать dle 10.5фильмы бесплатно