Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У програмі про «Про місто» розповіли як працюють тест-системи на виявлення коронавірусу

Тест-системи уже є в Чернівецькій області
Тест-ситеми: експерс-тест чи поліеміразна-ланцюгована реакція, що показує достовірніший результат? Про це на телеканалі "Чернівецький промінь" у програмі "Місто" розповіли в.о. директора ДУ "Чернівецький обласний лабораторний центр МОЗ"  Наталія Гопко та лікар-інфекціоніст Ольга Кобевко.
 
Ольга Кобевко пояснює, що навіть на грип лікарі мають можливість тестувати людину швидко тестом та поліеміразно-ланцюговою реакцією. Швидкотести чутливі, але мають свою специфіку: виявляють ті частки, які дають відповідь на появу збудника в організмі, але ці частинки, антитіла, можуть проявлятися пізніше.

У випадку коронавірусної інфекції швидкі тести не знімають проблематику. Отримавши негативний результат – жодний лікар спокійно спати не буде, доки не отримує результату від полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР). Якщо буде позитивний, то знову буде питання чи добре спрацював швидкий тест, тому ми знову повертаємося до діагностики в ПЛР в реальному часі, бо так більш точніше, - повідомляє Наталія Гопко.
 

Перші 5 зразків будуть підтверджувати в центрі громадського здоров’я і далі будуть діяти за процедурою, де 10 негативних тестів також потребуватимуть вибіркового підтвердження.
  

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж