Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Як працюватиме «Калинівський ринок» і чи платитимуть підприємці ринковий збір


В адміністрації «Калинки» прокоментували рішення про призупинення роботи ринку

Відсьогодні в області призупинили роботу усі ринки області, в тому числі і КП «Калинівський ринок» та «Добробут». Таке рішення було прийнято на засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Чернівецької обласної державної адміністрації. Призупинення роботи ринків триватиме на час карантину, до 3 квітня.

Як повідомили «Чернівецькому променю» в адміністрації «Калинівського ринку» з 14 березня на ринку працюватимуть лише продуктові торгові об’єкти торгового сектору №5 та продуктова частина торгового сектору №4.

Інша частина підприємства буде перекрита та працюватиме відповідно до режиму роботи санітарного дня (тобто доступ до торгових об’єктів буде з 14:00 до 20:00).

Також на засіданні міської комісії з питань техногенно екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Департаменту розвитку міської ради, фінансовому управлінню, юридичному управлінню, КП МТК «Калинівський ринок» доручено вивчити питання та надати пропозиції щодо зменшення податкового навантаження на підприємців шляхом звільнення їх на час призупинення діяльності ринків від сплати ринкових послуг, інших місцевих податків і зборів.

Зокрема рішення про припинення нарахувань за послуги ринку можуть прийняти вже у вівторок 17 березня під час сесії Чернівецької міської ради.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно