Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

«ОПЗЖ» святкує маленьку перемогу: земля залишається у власності українців, - Вадим Рабінович

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Політична партія «Опозиційна платформа - За життя» святкує хоч і маленьку, але перемогу: питання продажу української землі знятий з порядку денного. 

Про це повідомив народний депутат України, співголова фракції «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабинович.

«Я цю ніч не спав, ми всю ніч просиділи на нараді з прем'єр-міністром, з представниками і главою Офісу президента. І не дарма - результат є і я дуже ним задоволений: ще вчора влада говорила, що «Рада працює», «землю продаємо », а вже сьогодні Рада не працює, і землю ми не продаємо! Таким чином ми здобули маленьку перемогу - земля не продана. Це хороші результати, а все інше - дрібниці! » - не приховуючи радості розповів політик.

У зв'язку з цим він звернувся до «усіх маловірам, які говорили:" Не домовляться ... »,« зіллють ... »,« плачте-Не плачте, все одно її продадуть ... »: «Боріться до кінця і поборете!». Земля України сьогодні залишилася в власності українського народу завдяки позиції фракції «Опозиційна платформа - За життя ». Я вдячний всім своїм соратникам по партії, кожному з них тисну руку і вважаю, що за це навіть 50 грам є привід випити!»

Разом з тим Вадим Рабинович запевнив, що фракція «Опозиційна платформа - За життя »підтримала і буде підтримувати закони, спрямованіна боротьбу з коронавірусів.

«Ми також підтримаємо будь-які закони, які спрямовані на полегшення життя людей під час епідемії. Ми доведемо до кінця питання, що стосуються зняття податкового тягаря і оплати комунальних платежів », - запевнив народний депутат.

Крім того, продовжив Вадим Рабинович, «ми будемо працювати над тим, щоб влада все-таки виплатила обіцяні надбавки пенсіонерам в розмірі 1000 гривень, ми будемо на неї тиснути - нехай виплатять те, що пообіцяли, а ми, в свою чергу, будемо тиснути на них далі!»

В цілому політик назвав сьогоднішню ситуацію, «безумовно, непростий».

«Але панікувати не треба! Всіх прошу запам'ятати дві речі: ми - «Опозиційна платформа - За життя »- не дали продати землю. І ми всі разом боремося з коронавірусів! А це вже результат! » - резюмував Вадим Рабинович.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно