Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

За два тижні на Буковину повернулося 1500 громадян з країн де були зафіксовані випадки COVID-19, - Осачук

В даній статистиці не враховано місто Чернівці, оскільки Каспрук проігнорував доручення провести такий підрахунок

За останні два тижні у Чернівецьку область повернулось понад 1500 буковинців, які перебували у країнах де були зафіксовані випадки захворювання на COVID-19. Про це сьогодні в прямому ефірі на своїй сторінці в мережі фейсбук повідомив голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук.

Ця цифра буде значно більшою, адже в статистиці не враховані Чернівці, оскільки міська влада проігнорувала доручення зібрати та надати інформацію про кількість чернівчан, які повернулися з-за кордону.

Голова ОДА розповів, що обласна влада звернулась до усіх органів місцевого самоврядування, в тому числі до міської влади Чернівців, підготувати та надати дані про осіб, які впродовж останніх двох тижнів повернулись із країн де зараз вирує епідемія коронавірусу, в першу чергу це Італія, Франція, Німеччина, Іспанія. Доручення виконали усі, окрім міста Чернівці. Але губернатор сподівається, що і міська влада відреагує, щоб можна було розуміти скільки всього людей повернулось на Буковину.

Сергій Осачук закликав усіх хто повернувся з країн де зараз велика кількість хворих на коронвірус самоізолюватися, а у разі якщо такої можливості немає, звернутись до влади, і такі люди будуть забезпечені місцями для обсервації.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж