Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На час карантину, обласні заклади культури пропонують переглянути вистави, концерти та екскурсії онлайн

Про це інформує Управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації
Обласні заклади культури та мистецтв залишаються на зв'язку з громадськістю краю та роблять все можливе, щоб перебування вдома було цікавим та пізнавальним. Про це інформує Управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації.

Чернівецький академічний обласний театр ляльок запрошує до перегляду онлайн відеозаписів вистав на своїй Фейсбук-сторінці. Наразі вже доступна до перегляду вистава «Підкова на щастя».

Чернівецька обласна філармонія імені Д. Гнатюка пропонує глядачеві серію відеозаписів симфонічних вечорів, перший із яких вже опубліковано на сторінці Фейсбук.
 
Чернівецький обласний музей народної архітектури й побуту запрошує у віртуальну подорож буковинським селом за посиланням. А також запрошує слідкувати за роботою закладу в соцмережах, на Фейсбук-сторінці пропонує до огляду низку етнографічних розвідок та досліджень. Найсвіжіша серія – «Чи знаєте ви?» про цікаві факти з життя наших предків.

Чернівецький літературно-меморіальний музей Ю.Федьковича пропонує документальний цикл програм «Федькович відомий і невідомий, або екскурсія з приємністю і не без моралі». Першу із шести програм наразі розміщено на фейсбук-сторінці музею.

Чернівецький обласний меморіальний музей Володимира Івасюка запрошує на сторінки пам'яті Володимира Івасюка через веб-сторінку.

Чернівецька обласна універсальна наукова бібліотека ім. М. Івасюка запрошує скористатися онлайн електронним каталогом, базами даних, електронними книгами, віртуальною довідкою та виставками нових надходжень документів на веб-сторінці.

Чернівецька обласна бібліотека для дітей пропонує в онлайн-режимі ознайомитись з новинками літератури та інформацією про роботу книгозбірні, інші цікавинки на сайті та блозі. А також опубліковано цікаві інтернет-ресурси, де можна почитати, послухати аудіокниги, дізнатися про новинки дитячої української і зарубіжної літератури.

Кельменецька районна централізована бібліотечна система запрошує до огляду презентацій віртуальних книжково-ілюстративних виставок та тематичних полиць, до ознайомлення з новинками книг та періодичних видань, інформацією з різних галузей знань на сторінках блогу «Бібліотечне та культурне життя Кельменеччини»скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж