Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Вадим Рабінович: Ми сьогодні зобов’язані забути про свої інтереси і об’єднатися заради України!

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Сьогодні Україна стоїть на порозі, можливо, найсерйозніших подій у своїй історії - державі, як і всьому світу, загрожує епідемія коронавірусу.


Щоб впоратися з цим викликом, все без винятку політики, незалежно від їх політичної приналежності, повинні включити здоровий глузд, забути про свої вузькопартійних інтересах і об'єднатися заради України.

З таким закликом звернувся до всіх народних депутатів України співголова фракції «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабинович під час свого виступу на засіданні Погоджувальної ради в понеділок, 16 березня.

Але, зазначив політик, у влади є «ідея фікс, або, скоріше, завдання - будь-що будь-яку ціну продати українську землю.

У мене до вас настійне прохання - відмовтеся від цієї ідеї! Нам сьогодні потрібно мобілізувати всі сили, відкинути свої особисті інтереси заради того, щоб зосередитися на головній проблемі - боротьбі з коронавірусом, який загрожує існуванню нашої країни! Тому, зняття всіх другорядних питань - це не наша примха, це життєва необхідність», - звернувся Вадим Рабинович до парламентаріїв.

Співголова фракції «Опозиційна платформа - За життя» назвав три головних кроки, які необхідно Верховній Раді зробити вже зараз.

«По-перше, потрібно зняти питання продажу землі. По-друге, ввести надзвичайний стано в країні, в терміновому порядку створити раду «Парламент - Президент -Уряд » в форматі участі всіх політичних сил з правом моментального прийняття рішень, адже це теж вимагає якогось часу», - заявив Вадим Рабинович.

Крім того, народний депутат вважає за необхідне скликати позачергове засідання Верховної Ради.

«На позачерговому засіданні необхідно проголосувати ряд першочергових питань, зокрема, відстрочення комунальних платежів для сімей, що позбулися доходів; встановлення негайного контролю над цінами на основні продукти харчування і товари першої необхідності. В іншому випадку люди просто не виживуть! Зараз потрібно думати про людей, а не про свої кишені! » - підкреслив політик.

Третім важливим кроком Вадим Рабинович назвав «негайне введення повномасштабного карантину».

«Це забезпечить нерозповсюдження в країні коронавируса. Не можна збирати Верховну Раду, де, нагадаю, працює понад 400 народних депутатів і ще сотні співробітників апарату, помічники і т.д. Це тільки сприяє поширенню інфекції ... » - звернув увагу співголова фракції «Опозиційна платформа - За життя».

«Сьогодні ми зобов'язані включити здоровий глузд, забути про вузькопартійних інтереси і об'єднатися заради України і її майбутнього! » - закликав Вадим Рабінович

скачать dle 10.5фильмы бесплатно